Об этом стало известно из заявления президента Украины Владимира Зеленского, который рассказал о дальнейших поставках медицинского оборудования в страну.

По словам главы государства, 29 марта в киевском аэропорту «Борисполь» приземлился второй самолет из Китая, который привез 300 000 специальных респираторов и 35 000 защитных костюмов для украинских врачей, военнослужащих и полицейских.

Читайте также: Тканевые и медицинские маски: насколько они эффективны

Кроме того, в своем видеообращении, опубликованном на официальной странице Офиса президента в Facebook, Владимир Зеленский заявил, что этим же самолетом в Украину доставлено почти 2 миллиона медицинских масок для населения.

Отдельным рейсом в ночь на 30 марта в страну доставлено 100 000 экспресс-тестов для диагностики Covid-19, рассказал украинский президент.

Звернення Володимира Зеленського щодо прибуття чергового літака з медичним вантажем з Китаю.

Володимир Зеленський звернувся до українців, повідомивши про прибуття чергового літака з медичним вантажем з Китаю. Крім того, Глава держави наголосив, що вже вночі в Україну мають доправити ще 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів.Окрему увагу у своєму зверненні Президент приділив позачерговому засіданню Верховної Ради, яке має відбутися завтра. Він закликав народних обранців ухвалити два життєво важливих закони, після чого Україна одержить підтримку від міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше 10 мільярдів доларів. Інакше нашій державі через пандемію коронавірусу загрожуватимуть занепад економіки й навіть дефолт.«Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. Суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів. Усвідомте свою відповідальність», – звернувся до депутатів Володимир Зеленський. Насамкінець Глава держави розповів про те, як під час карантину реалізовуватиметься проект дистанційної освіти для школярів.

Опубліковано Офіс Президента України Неділя, 29 березня 2020 р.

 

Напомним, что в Украине разработали тест-системы для диагностики Covid-19.